Aktualności

Gazeta Swim & More

Odwołanie piątkowych zajęć 21.05.2021 r. !

Z ostatniej chwili otrzymaliśmy takie informacje !!!

„Informujemy , że w dniu 21 maja (tj. najbliższy piątek) wszystkie zajęcia na pływalni CSW przy ul. Wiertniczej 26A zostają odwołane z przyczyn technicznych.

Za utrudnienia przepraszamy.”

Wznowienie zajęć nauki pływania !

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od najbliższej środy tj. 05.05.2021r. wznawiamy semestr nauki pływania w naszej szkole ! Niestety ze względu na ograniczenie wejść na pływalnię przez restrykcje nie może w żadnym przypadku zostać przekroczona liczba miejsc w grupie (będą prowadzone listy na recepcji). Bardzo ważne jest to, żeby koniecznie poinformować nas telefonicznie o nieobecności lub chęci odrobienia zajęć w innej grupie, żeby nie doszło do sytuacji że ktoś nie zostanie wpuszczony na pływalnię. Semestr zgodnie z harmonogramem trwa do 25 czerwca tego roku. Zajęcia które przepadły podczas lockdownu będą rozliczane w kolejnym semestrze.
Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia
Szkoła pływania Swim&More

Zajęcia nadal odwołane !!!

Szanowni klienci,

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją pandemiczną zajęcia na pływalni CSW, Wiertnicza 26 A nadal zostają zawieszone do 30.04.2021r. Zajęcia będą odrabiane indywidualnie w równoległych grupach lub rozliczane w późniejszym terminie.

Pozdrawiamy

Zespół Swim&More

Życzenia wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym klientom, w szczególności zdrowych, pogodnych świąt pełnych miłości, wiary i nadziei w lepszą przyszłość.
Niech te świąteczne dni pozwolą stawić czoła wszelkim trudnościom, będąc ponadto początkiem budowania prawdziwej wspólnoty i poszukiwania dobra w każdym człowieku w tym trudnym czasie pandemii.
Wesołego Alleluja !
P.s. przerwa świąteczna nieco nam się przedłużyła jak narazie do 9 kwietnia…

Odwołanie zajęć 29.03 – 18.04.2021 !!!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją pandemiczną zajęcia na pływalni CSW, Wiertnicza 26 A od dnia 29 marca do 18 kwietnia zostają odwołane. Zajęcia będą odrabiane indywidualnie w równoległych grupach.

Pozdrawiamy

Wznowienie zajęć nauki pływania !!!

Szanowni klienci,

Z przyjemnością chcieliśmy Państwa poinformować o rozpoczęciu działalności naszej szkółki po długiej przerwie spowodowanej zamknięciem wszystkich pływalni w Polsce ze względu na obostrzenia w czasie pandemii. Z dniem 15 lutego 2021 (tj. najbliższy poniedziałek) rozpoczyna się II semestr, który jest krótszy o 2 tygodnie od planowanego. W związku z tym jest utworzony nowy cennik, który zawiera obniżone ceny za cały kurs. Dodatkowo osobom, które kontynuują semestr przysługuje rabat za nieodbyte lekcje w drugiej połowie stycznia za odpowiednią ilość zajęć według grafiku. Plan pozostaje bez zmian, który też już jest dostępny na stronie. Przypominamy o zapisach on-line które są niezbędne do przystąpienia do kursu.

Pozdrawiamy i zapraszamy !

Zespół Swim&More

Copyright 2022 swimmore.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone