Aktualności

Gazeta Swim & More

11-13.11.2022

Szanowni klienci w związku z Narodowym Świętem Niepodległości pływalnia w najbliższy piątek będzie nieczynna, dodatkowo w niedzielę 13 Listopada również nie ma zajęć zgodnie z naszym harmonogramem. Życzymy udanego weekendu.
Serdecznie pozdrawiamy 😊

Odwołanie piątkowych zajęć 21.05.2021 r. !

Z ostatniej chwili otrzymaliśmy takie informacje !!!

„Informujemy , że w dniu 21 maja (tj. najbliższy piątek) wszystkie zajęcia na pływalni CSW przy ul. Wiertniczej 26A zostają odwołane z przyczyn technicznych.

Za utrudnienia przepraszamy.”

Wznowienie zajęć nauki pływania !

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od najbliższej środy tj. 05.05.2021r. wznawiamy semestr nauki pływania w naszej szkole ! Niestety ze względu na ograniczenie wejść na pływalnię przez restrykcje nie może w żadnym przypadku zostać przekroczona liczba miejsc w grupie (będą prowadzone listy na recepcji). Bardzo ważne jest to, żeby koniecznie poinformować nas telefonicznie o nieobecności lub chęci odrobienia zajęć w innej grupie, żeby nie doszło do sytuacji że ktoś nie zostanie wpuszczony na pływalnię. Semestr zgodnie z harmonogramem trwa do 25 czerwca tego roku. Zajęcia które przepadły podczas lockdownu będą rozliczane w kolejnym semestrze.
Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia
Szkoła pływania Swim&More

Zajęcia nadal odwołane !!!

Szanowni klienci,

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją pandemiczną zajęcia na pływalni CSW, Wiertnicza 26 A nadal zostają zawieszone do 30.04.2021r. Zajęcia będą odrabiane indywidualnie w równoległych grupach lub rozliczane w późniejszym terminie.

Pozdrawiamy

Zespół Swim&More

Życzenia wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym klientom, w szczególności zdrowych, pogodnych świąt pełnych miłości, wiary i nadziei w lepszą przyszłość.
Niech te świąteczne dni pozwolą stawić czoła wszelkim trudnościom, będąc ponadto początkiem budowania prawdziwej wspólnoty i poszukiwania dobra w każdym człowieku w tym trudnym czasie pandemii.
Wesołego Alleluja !
P.s. przerwa świąteczna nieco nam się przedłużyła jak narazie do 9 kwietnia…

Odwołanie zajęć 29.03 – 18.04.2021 !!!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją pandemiczną zajęcia na pływalni CSW, Wiertnicza 26 A od dnia 29 marca do 18 kwietnia zostają odwołane. Zajęcia będą odrabiane indywidualnie w równoległych grupach.

Pozdrawiamy

Copyright 2022 swimmore.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone