Aktualności

Gazeta Swim & More

Nowy sezon 2023/24 !!!

Kochani !!!
Powoli kończą się wakacje a co za tym idzie – rozpoczęcie nowego sezonu w Swim & More.
Ruszyły własnie zapisy na naukę pływania na sezon 2023/24. Gorąco zapraszamy uczestników kontynuujących naukę pływania w naszej szkole jak i osoby, które by chciały dołączyć do istniejących grup. Dodatkowo ruszają 2 nowe grupy w piątki i jedna w niedzielę dla osób zaczynających przygodę z basenem.
Zapisów dokonujemy przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie swimmore.pl
Serdecznie zapraszamy !!!

II semestr 2022/23

Szanowni Państwo !!!
Rozpoczynamy zapisy na naukę pływania na II semestr 2022/23. Gorąco zapraszamy uczestników kontynuujących naukę pływania w naszej szkole jak i osoby, które by chciały dołączyć do istniejących grup. Dodatkowo ruszają 2 nowe grupy w piątki i niedzielę dla osób zaczynających przygodę z basenem.
Zapisów dokonujemy przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie swimmore.pl
Serdecznie zapraszamy !!!

Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,
życzymy Państwu, chwil wypełnionych radością
i miłością, niosących spokój i odpoczynek,
by w życiu zawsze panowała ta niepowtarzalna
świąteczna atmosfera.
Wielu budujących myśli, energii potrzebnej
do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów
oraz wspaniałego Nowego Roku,
obfitującego w pasmo sukcesów!

P.s. Przypominamy że w dniu dzisiejszym odbędą się ostatnie zajęcia w tym roku na następne zapraszamy w kolejnym tygodniu po Święcie Trzech Króli tj. 13.01.2023 r.

11-13.11.2022

Szanowni klienci w związku z Narodowym Świętem Niepodległości pływalnia w najbliższy piątek będzie nieczynna, dodatkowo w niedzielę 13 Listopada również nie ma zajęć zgodnie z naszym harmonogramem. Życzymy udanego weekendu.
Serdecznie pozdrawiamy 😊

Odwołanie piątkowych zajęć 21.05.2021 r. !

Z ostatniej chwili otrzymaliśmy takie informacje !!!

„Informujemy , że w dniu 21 maja (tj. najbliższy piątek) wszystkie zajęcia na pływalni CSW przy ul. Wiertniczej 26A zostają odwołane z przyczyn technicznych.

Za utrudnienia przepraszamy.”

Wznowienie zajęć nauki pływania !

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od najbliższej środy tj. 05.05.2021r. wznawiamy semestr nauki pływania w naszej szkole ! Niestety ze względu na ograniczenie wejść na pływalnię przez restrykcje nie może w żadnym przypadku zostać przekroczona liczba miejsc w grupie (będą prowadzone listy na recepcji). Bardzo ważne jest to, żeby koniecznie poinformować nas telefonicznie o nieobecności lub chęci odrobienia zajęć w innej grupie, żeby nie doszło do sytuacji że ktoś nie zostanie wpuszczony na pływalnię. Semestr zgodnie z harmonogramem trwa do 25 czerwca tego roku. Zajęcia które przepadły podczas lockdownu będą rozliczane w kolejnym semestrze.
Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia
Szkoła pływania Swim&More

Copyright 2024 swimmore.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone